Sunlaude 100+ Comfort 75 ml

€ 29,95
+ € 5,49 Verzending

Sunlaude 100+ Comfort 75 ml

Verkocht door:
(Premium Verkoper)

Sunlaude 100+ Comfort 75 ml

€ 29,95

Op dit moment niet beschikbaar
+ € 5,49 Verzending

14-dagen retourbeleid

Verkocht door:
(Premium Verkoper)

€ 29,95

Op dit moment niet beschikbaar
+ € 5,49 Verzending

14-dagen retourbeleid

Betaalmethoden:

Beschrijving

Sunlaude 100+ Comfort 75 ml

Rilastil Sunlaude 100+ Comfort is een vloeibare emulsie die is geïndiceerd om de intacte, maar gevoelige en reactieve huid te beschermen tegen ultraviolette straling (SPF> 100) als gevolg van eerdere schade veroorzaakt door brandwonden, zonnebrand en bestralingsbehandelingen. Zonder parfum. Hypoallergeen. Extreme bescherming met een ultralichte textuur die speciaal is samengesteld voor de lichtgevoelige huid. Speciaal aanbevolen voor de gevoelige en reactieve huid en lichte en zeer lichte fototypen (I en II) en om gebieden met verwondingen, littekens, wonden of brandwonden en bestralingsbehandelingen te beschermen. Het wordt aanbevolen om de fles te schudden en met een lichte massage op de aangetaste plekken aan te brengen, totdat deze volledig is opgenomen. Gebruiksfrequentie: elke 4 uur zonder directe blootstelling aan de zon (buiten in schaduwrijke of niet erg zonnige gebieden), elke 2 uur in geval van blootstelling aan de zon, net na het wassen van het toepassingsgebied of in geval van intensief zweten van deze zone. Volgens medisch voorschrift.
  • Fruugo-ID: 50934715-101898540
  • EAN: 8428749458104

Productveiligheidsinformatie

Raadpleeg de onderstaande productveiligheidsinformatie die specifiek is voor dit product

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Productveiligheidslabels

CE Mark
Veiligheidswaarschuwingen: Extreme bescherming met een ultralichte textuur die speciaal is ontwikkeld voor de lichtgevoelige huid. Speciaal aanbevolen voor de gevoelige en reactieve huid en heldere en zeer heldere fototypes I en II, evenals om gebieden met verwondingen, littekens, wonden of brandwonden en bestralingsbehandelingen te beschermen.
Ingrediënten: Hulpstoffen, Natriumhyaluronaat, Betaglucan, UVBUVA filtercomplex.

Levering & retouren

Verzonden binnen-1 dagen

  • EXPRESS: € 5,49 - Levering tussen vr 09 januari 2026–ma 12 januari 2026

Verzending vanaf Spanje.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Rilastil
  • DERMOFARM SA
  • Calle Leonardo Da Vinci 16 22, Parc Can Sant Joan
  • Barcelona
  • ES
  • 8191
  • smarti@dermofarm.com
  • 936 02 60 26

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Chiara
  • DERMOFARM SA
  • Calle Leonardo Da Vinci 16 22, Parc Can Sant Joan
  • Barcelona
  • ES
  • 8191
  • customercare@dermofarm.com
  • 936 02 60 26