Pwm Speed Regulation Led Dimming 10a / 5v-16v Ultra High Linearity Band Switch

€ 29,95
GRATIS verzending

Pwm Speed Regulation Led Dimming 10a / 5v-16v Ultra High Linearity Band Switch

Pwm Speed Regulation Led Dimming 10a / 5v-16v Ultra High Linearity Band Switch

Adviesprijs: € 34,95
Prijs: € 29,95
Je bespaart: € 5,00 (14%)
Verkocht door:
€ 29,95
GRATIS verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

Pwm Speed Regulation Led Dimming 10a / 5v-16v Ultra High Linearity Band Switch. Kenmerken: Snelheidsregeling Modus: PWM Traploze snelheidsregeling, kan ook worden gebruikt om de licht regelmodus aan te passen: Snelheidsregeling Potentiometer (met de klok mee geklikt, blijf met de klok mee draaien van 1% tot 99% snelheid) duty cycle: 0%-99% (0% Positie is de toestand van de uitschakeling wanneer de potentiometer het meest links is). Wanneer de stroom is ingeschakeld, is de 0,002A (lange tijd hoeft de regelaar niet uit te schakelen geen stroom). -efficiëntie: het maximale rendement is zo hoog als 98%. volume: Lang 3cm (exclusief potentiometer), breed 2cm, hoog 1,4 cm Als u de snelheidsregeling (dimmen) gebruikt om het product te doen, kan de winkel gratis aangepaste service bieden, in overeenstemming met de vereisten van de klant om de vorm van de printplaat te wijzigen, Installatie modus, stroom- en spanningsparameters, andere functies toevoegen, enz.. * Merk op dat de gouverneur voornamelijk wordt gebruikt in motortoerentalregeling, als u gewend bent aan LED-dimmen, moet ervoor zorgen dat de LED ook kan werken in directe voeding, het dimbereik van de snelheidsregelaar is van LED naar LED direct aangesloten op de voeding is volledig gedoofd tussen dimmen, als de LED rechtstreeks is aangesloten op een stroom die door de dimmer brandt, wordt het dimmen gebrand, wat meestal een seriestroombegrenzingsweerstand vereist, I Â Specificatie:: Max Voltage: 16V Minimum voltage: 5V Continue stroom: 10A Korte maximale stroom: 20A (minder dan 10 seconden) Motor type: DC Motor Gewicht: 10g modelnummer: 10A 5V-16V pakket inbegrepen: Â 1 XÂ PWM Speed Regulation LED Dimming 10A/5V-16V Ultra High Linearity Band Switch<br><br > . Wij zijn een internationale verkoper, uw bestelling wordt verzonden vanuit het buitenland, dus houd rekening met de nodige tijd van minimaal 14 werkdagen voor levering op dit moment, afhankelijk van waar u naartoe verzendt, vanwege aanhoudende vertragingen in postbezorging wereldwijd.
  • Fruugo-ID: 60388736-121578004
  • EAN: 3503941736863

Levering & retouren

Verzonden binnen5 dagen

  • STANDARD: GRATIS - Levering tussen ma 13 oktober 2025–wo 15 oktober 2025 - GRATIS

Verzending vanaf Zwitserland.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Tribal Sensation Ltd
  • Tribal Sensation Ltd
  • Industriestrasse 3
  • Buerglen
  • CH
  • 8575
  • admin@tribalsensation.com
  • 4.42071E+11
  • http://www.tribalsensation.com

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • Tribal Sensation Ltd
  • Tribal Sensation Ltd
  • Calle Santisima Trinidad 30
  • Planta 2, Puerta 5
  • Madrid
  • ES
  • 28010
  • admin@tribalsensation.com
  • 4.42071E+11
  • http://www.tribalsensation.com