Mr. Brein Misdaadpuzzelboek

€ 16,19
+ € 4,54 Verzending

Mr. Brein Misdaadpuzzelboek

Verkocht door:
Mr. Brein Misdaadpuzzelboek

€ 16,19

Op voorraad
+ € 4,54 Verzending

14-dagen retourbeleid

Kopersbescherming

Betaalmethoden:


Productdetails

Productdetails

Mr. Brein Misdaadpuzzelboek

Mr. Brein Misdaadpuzzelboek – meer dan 90 raadselachtige zaken als rechercheur én crimineel Kun jij een overval plegen? Weet jij hoe je een vluchtroute moet plannen? Ben je slim genoeg om de hacker te hacken? Kun je de code van de criminelen kraken en hun op heterdaad betrappen? Dit puzzelboek bevat meer dan 90 raadselachtige zaken die je moet oplossen als je in de schoenen gaat staan van een geniale rechercheur, maar ook als je overloopt naar de schaduwzijde om een crimineel meesterbrein te worden. Dr. Gareth Moore, de internationale puzzelmeester, heeft dit ultieme puzzelboek geschreven voor de echte fans van misdaad en politieprocedures. Het staat vol raadsels, codes, cryptogrammen, doolhoven, sudoku's, Japanse puzzels, logische puzzels en nog veel meer, en stelt je vermogen op de proef om ze op te lossen en de zaak tot een goed einde te brengen... of weg te komen met de perfecte misdaad. Daarom springt dit Mr. Brein Misdaadpuzzelboek eruit Dit is geen gewoon puzzelboek. Kortom: meer dan 90 zaken, een arsenaal aan puzzelsoorten en de keuze tussen rechercheur of crimineel – uren uitdagend vermaak gegarandeerd. Dus: ben jij slim genoeg om weg te komen met de perfecte misdaad? Dan is dit jouw puzzelboek. 6 redenen om voor Mr. Brein Misdaadpuzzelboek te kiezen ️ Om te beginnen: meer dan 90 raadselachtige zaken om op te lossen Daarnaast: speel als geniale rechercheur óf als crimineel meesterbrein Vervolgens: codes, cryptogrammen, doolhoven en sudoku's Bovendien: Japanse puzzels, logische puzzels en nog veel meer Daarbij komt: geschreven door Dr. Gareth Moore – internationale puzzelmeester Niet onbelangrijk: 224 pagina's vol misdaad, raadsels en uitdagingen Wat je kunt verwachten Fabrikant: Uitgeverij MUS Producttype: Puzzelboek – Mr. Brein Aantal pagina's: 224 Aantal zaken: meer dan 90 Inhoud: Raadsels, codes, cryptogrammen, doolhoven, sudoku's, Japanse puzzels en logische puzzels Auteur: Dr. Gareth Moore (internationale puzzelmeester) Geschikt voor: Fans van misdaad en politieprocedures
  • Fruugo-ID: 537965940-1088575559
  • ISBN: 9789045327235
Belofte

Garantie van de verkoper

Wettelijke garantie van 2 jaar inbegrepen

Uw consumentenrechten binnen de EU omvatten een gratis wettelijke garantie van ten minste 2 jaar

Download de wettelijke conformiteitsgarantie
Levering

Levering

Verzonden binnen2 dagen

  • STANDARD: € 4,54 - Bezorging door do 05 november 2026

Verzending vanaf Nederland.

Retourneren

Retourneren & Annuleren

Retourneren

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen.

Bekijk het volledige retourbeleid

Annuleren

U heeft het recht om uw aankoop binnen 14 dagen na ontvangst van uw bestelling zonder opgave van reden te herroepen. Om eenvoudig van uw recht gebruik te maken, kunt u de link 'Mijn bestelling annuleren' in de voettekst van elke pagina of in uw Fruugo-account onder 'Bestellingen' gebruiken. Zodra u van uw herroepingsrecht gebruikmaakt, sturen wij u een bevestiging per e-mail. Als uw bestelling al door de verkoper is verzonden, zullen wij u de nodige retourinstructies verstrekken om ervoor te zorgen dat uw terugbetaling snel wordt verwerkt.

Bekijk het volledige annuleringsbeleid