MPPS V21 MAIN+TRICORE+MULTIBOOT ECU Programmeur voor EDC15 EDC16 EDC17 INKL Checksum Auto Chip Tuning Tool

€ 21,95
+ € 9,49 Verzending

MPPS V21 MAIN+TRICORE+MULTIBOOT ECU Programmeur voor EDC15 EDC16 EDC17 INKL Checksum Auto Chip Tuning Tool

  • Merk: Unbranded
Verkocht door:

MPPS V21 MAIN+TRICORE+MULTIBOOT ECU Programmeur voor EDC15 EDC16 EDC17 INKL Checksum Auto Chip Tuning Tool

  • Merk: Unbranded
Prijs: € 21,95
Verkocht door:
€ 21,95
+ € 9,49 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

1. Detecteert automatisch ECU en processortype. U hoeft niet uit de lijst te kiezen, alles gaat automatisch! 2. Lezen/schrijven van alle geheugens Eeprom, Irom, Xrom (waar mogelijk) 3. Patch-functie voor OBD-knipperen van TPROT-ECU's (ondersteunt momenteel alleen ondersteuning) 4. TPROT / controlefunctie, om te testen of TPROT actief is zonder ECU.5 te openen. Ondersteunt voor TP12, Voor (actueel alleen voor ECU's zonder wachtwoordbeveiliging), Voor het ontgrendelen van Simos en Voor Simos MPPS V21 ECU List:Deze module voegt ondersteuning toe voor geavanceerde functies voor ECU's. MPPS omvat een reeks controllers, waaronder M3.8, M5.9, ME7xx, MED9, MED17, EDC15/16/17, voor Delph i, voor , voor , voor Delco, voor , voor Trionic en vele anderen Voor 6F3- Full Read / Write Micro-type, Flash en EEprom over K-line en CAN. Voor 6JF - Full Read / Write Micro-type en EEprom over K-line. Voor 8DF - Full Read / Write Micro-type en EEprom over K-line. Voor 8F2 - Full Read / Write Micro-type en EEprom over K-line en CAN. Voor 8F3 - Full Read / Write Micro-type en EEprom over K-line en CAN. Voor 8GM - Full Read / Write Micro-type en EEprom via CAN. Voor 8GS - Full Read / Write Micro-type en EEprom via CAN. Voor 5SF3 - Full Read / Write Flash en EEprom via CAN. Voor 5SF3 - Volledig lezen / schrijven EEprom via K-Line. Voor 5SF8 - Full Read / Write Flash en EEprom over K-line en CAN. Voor 5SF9 - Full Read / Write Flash en EEprom via CAN. Voor ME7.9.10 - Volledig lezen / schrijven Micro-type via CAN. Voor ME7.6.3 - Volledig lezen / schrijven Micro-type via CAN. Voor 6O2 - Full Read / Write Micro-type, Flash en EEprom over K-line en CAN. Voor 6O3 - Full Read / Write Micro-type, Flash en EEprom over K-line en CAN. Voor 6JO - Full Read / Write Micro-type en EEprom over K-line. Kleur:zwart Materiaal: ABS Het daadwerkelijke product kan een klein kleurverschil of verschil hebben, wat geen invloed heeft op het gebruik Inhoud van de verpakking: 1 x Gereedschapsset voor scannen met code Alleen de bovenstaande inhoud van de verpakking, andere producten zijn niet inbegrepen. Opmerking: Lichtreflectie en verschillende displays kunnen ervoor zorgen dat de kleur van het item op de foto iets afwijkt van het echte werk. De toegestane meetfout is +/- 1-3 cm.
  • Fruugo-ID: 353228006-768781173
  • EAN: 4713329724989

Levering & retouren

Verzonden binnen3 dagen

  • STANDARD: € 9,49 - Levering tussen ma 27 oktober 2025–ma 03 november 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • He Ze Wu Yi Wang Luo Ke Ji You Xian Gong Si
  • He Ze Wu Yi Wang Luo Ke Ji You Xian Gong Si
  • Room B130-02,E-commerce Building
  • Shan Dong
  • China
  • 274000
  • woshihaokan@outlook.com
  • 13352604865

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr,56
  • Duesseldorf
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698