Kattenbakhelling met filterfunctie, met opbergruimte zwart

€ 18,95
+ € 9,99 Verzending

Kattenbakhelling met filterfunctie, met opbergruimte zwart

  • Merk: Unbranded

Kattenbakhelling met filterfunctie, met opbergruimte zwart

  • Merk: Unbranded
Adviesprijs: € 23,95
Prijs: € 18,95
Je bespaart: € 5,00 (20%)
Verkocht door:
€ 18,95
+ € 9,99 Verzending

Op voorraad

We accepteren de volgende betalingsmethoden

Beschrijving

[Kattenbakvulling]: rasterontwerp aan de bovenkant zorgt voor een betere opvang van kattenbakvulling die door de kat uit de kattenbak wordt gehaald. U kunt de kattenbak optillen om de kattenbakvulling terug in de kattenbak te gieten, het helpt u een schone en . [Geschikt voor lage kattenbakken]: Hoogte is 3.5 inch, geschikt voor kattenbakken in het hoogtebereik van 4-6 inch, zodat kittens en zwakkere katten gemakkelijk bij de kattenbak kunnen [Kwaliteitsmateriaal]: De kattenbakhelling is gemaakt van hoogwaardig plastic en gemakkelijk schoon te maken, en kan direct met water worden afgespoeld om het gebied rond de kattenbak hygiënisch en netjes te houden. [Gemakkelijke toegang]: De zacht glooiende helling maakt het gemakkelijk voor kittens, oudere katten en katten met mobiliteitsproblemen om de kattenbak in en uit te gaan om het gemak en comfort te verbeteren. [Verborgen ruime opslag]: Er is een extra opslagruimte onder de huid, met een maximale grootte van 12,2 x 8,3 x 3,5 inch, kattenzakken, blikjes kattenvoer en schoonmaakborstels en andere items hoeven nergens meer te worden opgeborgen. Kleur:Zwart Materiaal: kunststof Afmeting: 30x22cm Inhoud van de verpakking: 1 x Cat pedaal opstapje Alleen de bovenstaande inhoud van de verpakking, andere producten zijn niet inbegrepen. Opmerking: Lichtreflectie en verschillende displays kunnen ervoor zorgen dat de kleur van het item op de foto iets afwijkt van het echte werk. De toegestane meetfout is +/- 1-3 cm.
  • Fruugo-ID: 348121228-760383080
  • EAN: 4714154749444

Levering & retouren

Verzonden binnen3 dagen

  • STANDARD: € 9,99 - Levering tussen wo 01 oktober 2025–wo 08 oktober 2025

Verzending vanaf China.

We doen ons best om ervoor te zorgen dat de producten die u bestelt volledig en volgens uw specificaties bij u worden afgeleverd. Mocht u echter een onvolledige bestelling ontvangen of andere artikelen dan degene die u heeft besteld, of als er een andere reden is waarom u niet tevreden bent met de bestelling, dan kunt u de bestelling retourneren, of welk product dan ook die bij de bestelling was inbegrepen, en ontvangt u een volledige terugbetaling voor de artikelen. Bekijk het volledige retourbeleid

Productconformiteitsdetails

Raadpleeg de onderstaande nalevingsinformatie die specifiek is voor dit product.

De volgende informatie wordt verstrekt door de onafhankelijke externe detailhandelaar die dit product verkoopt.

Fabrikant:
Hieronder treft u de contactgegevens van de fabrikant van het betreffende product dat op Fruugo wordt verkocht.

  • Huizhou Jiale Toys
  • Hui Zhou Shi Jia Le Wan Ju You Xian Gong Si
  • Hui cheng qu jiang bei san huan bei lu 18hao mo ka
  • sheng huo hua yuanCqu 25hao lou 15ceng 04hao fang
  • Huizhou
  • China
  • 516000
  • jiasunnysun@outlook.com
  • 18927320924
  • https://www.fruugo.at/search/?merchantId=22120

Verantwoordelijke persoon in de EU:
De volgende informatie bevat de contactgegevens van de verantwoordelijke persoon in de EU. De verantwoordelijke persoon is de aangewezen marktdeelnemer in de EU, die verantwoordelijk is voor de nalevingsvereisten met betrekking tot het product dat in de Europese Unie verkocht wordt.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr, 56,40239 Duesseldorf
  • Brehmstr
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698