Draadloze routers

Verfijn
Amplifi HD WiFi-systeem door Ubiquiti Labs HD WiFi-router
Amplifi HD WiFi-systeem door Ubiquiti Labs HD WiFi-router € 649,00
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versie-2 802.11 AC Dual Radio Access Point
Ubiquiti UniFi AP AC PRO versie-2 802.11 AC Dual Radio Access Point € 259,00
Tp Link 300 Mbps Wireless N Adsl2 Modem Router Tdw8961N
Tp Link 300 Mbps Wireless N Adsl2 Modem Router Tdw8961N € 129,00
TP Link laag profiel beugel voor Tg3468
TP Link laag profiel beugel voor Tg3468 € 20,95
Netgear Ex7500 2200Mbps Wireless Ac Extender
Netgear Ex7500 2200Mbps Wireless Ac Extender € 269,00
Edimax Industrial SFP Dual-LC 1.25 G 1310nm voor 2km multi-modus
Edimax Industrial SFP Dual-LC 1.25 G 1310nm voor 2km multi-modus € 47,95
TP-Link TL-Wr841N N300 Wireless N router
TP-Link TL-Wr841N N300 Wireless N router € 40,95
Ubiquiti Unifi iw HD in de muur Wave2 mu MIMO Enterprise Access Point
Ubiquiti Unifi iw HD in de muur Wave2 mu MIMO Enterprise Access Point € 309,00
TP-Link Archer Vr400 Ac1200 draadloze VDSL/ADSL modem router
TP-Link Archer Vr400 Ac1200 draadloze VDSL/ADSL modem router € 159,00
Ubiquiti Unifi AP AC lange afstand tot 183M W/867Mbps doorvoer
Ubiquiti Unifi AP AC lange afstand tot 183M W/867Mbps doorvoer € 189,00
Miljard Bipac8700Vax Triple-WAN draadloze 1600Mbps modem/router
Miljard Bipac8700Vax Triple-WAN draadloze 1600Mbps modem/router € 289,00
Miljard Bipac8700Axl Triple-WAN draadloze 1600Mbps modem/router
Miljard Bipac8700Axl Triple-WAN draadloze 1600Mbps modem/router € 189,00
Tp Link Tlmr3020 Draagbare 3G 4G Draadloze N Router 2Ghz 150 Mbps
Tp Link Tlmr3020 Draagbare 3G 4G Draadloze N Router 2Ghz 150 Mbps € 54,00
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender voor de Unifi 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender voor de Unifi 3 € 149,00
TP-Link 1000M RJ45 naar 1000M single-mode LC Fiber Converter
TP-Link 1000M RJ45 naar 1000M single-mode LC Fiber Converter € 54,00
Tp-Link Archer C60 Ac1350 1350Mbps Wireless Dual Band Router
Tp-Link Archer C60 Ac1350 1350Mbps Wireless Dual Band Router € 89,00
Ubiquiti Unifi AP AC Lite 802.11 AC Dual Radio-toegangspunt
Ubiquiti Unifi AP AC Lite 802.11 AC Dual Radio-toegangspunt € 159,00
Ubiquiti U Fiber SFP multi-modus module 1G 2-pack
Ubiquiti U Fiber SFP multi-modus module 1G 2-pack € 47,95
4G Lte Dual Sim M2M Vpn Router
4G Lte Dual Sim M2M Vpn Router € 849,00
Ubiquiti Edgerouter X To 5 Port Gigabit Router
Ubiquiti Edgerouter X To 5 Port Gigabit Router € 129,00
Startech Hp 455883 B21 Compatible Module 10Gbase Sr Fiber Transceiver
Startech Hp 455883 B21 Compatible Module 10Gbase Sr Fiber Transceiver € 409,00
Ubiquiti Edgerouter 4 To 3Port Gigabit Router
Ubiquiti Edgerouter 4 To 3Port Gigabit Router € 289,00
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs Minigbic Module
Tp Link Tl Sm311Lm Multimode 1Gbs Minigbic Module € 129,00
Linksys X2000 modem
Linksys X2000 modem € 169,00
Draadloze modem ASUS NROINA0207 2,4 GHz 5 GHz
Draadloze modem ASUS NROINA0207 2,4 GHz 5 GHz € 379,00
Draadloze modem D-Link DIR-1960 5 GHz Zwart
Draadloze modem D-Link DIR-1960 5 GHz Zwart € 239,00
Dlink Dem 311Gt 1000Base Sx Sfp Transceiver Multimode 850 Nm 550 M
Dlink Dem 311Gt 1000Base Sx Sfp Transceiver Multimode 850 Nm 550 M € 159,00
Ubiquiti Unifi Enterprise Gateway Router w/ Gigabit Ethernet
Ubiquiti Unifi Enterprise Gateway Router w/ Gigabit Ethernet € 459,00
CPE210 2.4 GHz 300Mbps 9dBi buiten CPE
CPE210 2.4 GHz 300Mbps 9dBi buiten CPE € 84,00
TP-LINK MR6400 300Mbps draadloze N 4G LTE router
TP-LINK MR6400 300Mbps draadloze N 4G LTE router € 189,00
TP-LINK WN822N adapter. High Gain 2T2R 3dBi 300N USB
TP-LINK WN822N adapter. High Gain 2T2R 3dBi 300N USB € 26,95
TP-LINK TL-WN881ND Adapter 300Mbps 2T2R Atheros PCIe
TP-LINK TL-WN881ND Adapter 300Mbps 2T2R Atheros PCIe € 27,95
TP-LINK WN8200ND adapter. H. Pow 300N 500mW 2x5dBi USB
TP-LINK WN8200ND adapter. H. Pow 300N 500mW 2x5dBi USB € 35,95
Smart plug TP-LINK HS110 WIFI
Smart plug TP-LINK HS110 WIFI € 49,95
Wi-Fi Adapter TP-LINK Nano TL-WN725N 150N WPS USB Black
Wi-Fi Adapter TP-LINK Nano TL-WN725N 150N WPS USB Black € 13,95
Draadloze modem Edimax BR-6428NS V5 WIFI Zwart
Draadloze modem Edimax BR-6428NS V5 WIFI Zwart € 26,95
Draadloze modem-VPN TP-Link TL-R600VPN 120 Mbps blauw
Draadloze modem-VPN TP-Link TL-R600VPN 120 Mbps blauw € 94,00
Draadloze modem TP-Link Archer MR600 SIM WiFi 5 GHz 867 Mbps Zwart
Draadloze modem TP-Link Archer MR600 SIM WiFi 5 GHz 867 Mbps Zwart € 269,00
Draadloze modem TP-Link Archer C5 AC1200 Gigabit USB x 1 wit
Draadloze modem TP-Link Archer C5 AC1200 Gigabit USB x 1 wit € 79,00
Draadloze modem D-Link DIR-3060 400-866 Mbps 5 GHz LAN Zwart
Draadloze modem D-Link DIR-3060 400-866 Mbps 5 GHz LAN Zwart € 329,00
Draadloze modem TP-Link TL-MR6400 WIFI 2,4 GHz zwart
Draadloze modem TP-Link TL-MR6400 WIFI 2,4 GHz zwart € 149,00
Mini USB Wi-Fi Adapter D-Link DWA-131 N300
Mini USB Wi-Fi Adapter D-Link DWA-131 N300 € 22,95
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi buiten CPE
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi buiten CPE € 104,00
AVM FRITZ! WLAN Repeater 310 International Wi-Fi repeater 300 Mbps 2,4 GHz Korting
AVM FRITZ! WLAN Repeater 310 International Wi-Fi repeater 300 Mbps 2,4 GHz € 51,01 € 44,36
TP-Link TD-W8961N N300 Wireless N ADSL2 + Modem Router
TP-Link TD-W8961N N300 Wireless N ADSL2 + Modem Router € 47,95
NetComm 4G LTE Cat 1 industriële IOT-router
NetComm 4G LTE Cat 1 industriële IOT-router € 469,00
TP-Link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-poorts Gigabit
TP-Link TL-WPA8630P AV1300 1300Mbps 3-poorts Gigabit € 139,00
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Draadloze Vdsl/Adsl-modemrouter
Tp-Link Archer Vr300 Ac1200 1200Mbps Draadloze Vdsl/Adsl-modemrouter € 109,00
Archer A9 Ac1900 draadloze mu MIMO Gigabit Router
Archer A9 Ac1900 draadloze mu MIMO Gigabit Router € 169,00
Sc/Apc Singlemode Via Coupler Duplex
Sc/Apc Singlemode Via Coupler Duplex € 20,95
Draadloze modem TP-Link Archer XR500v LAN WiFi 5 GHz 867 Mbps zwart
Draadloze modem TP-Link Archer XR500v LAN WiFi 5 GHz 867 Mbps zwart € 99,00
Tp Link Vc321 G2H Ac1600 Wifi Vdsl2 Adsl2 Gigabit Nbn
Tp Link Vc321 G2H Ac1600 Wifi Vdsl2 Adsl2 Gigabit Nbn € 249,00
Trendnet TFC-110S20D5 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm
Trendnet TFC-110S20D5 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm € 124,95
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB - TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenne 5 dB - TL-WR841N € 26,20
ASUS RT-AC51 - Router
ASUS RT-AC51 - Router € 45,10
Tp Link Mc200Cm Gigabit Multi Mode Media Converter
Tp Link Mc200Cm Gigabit Multi Mode Media Converter € 169,00
TP-LINK Archer MR200 AC750 draadloze dual band 4G LTE router
TP-LINK Archer MR200 AC750 draadloze dual band 4G LTE router € 209,00
TP-LINK Archer T6E-AC1300 draadloze dual band PCI Express adapter
TP-LINK Archer T6E-AC1300 draadloze dual band PCI Express adapter € 84,00
TL-MR3420 300Mbps draadloze N 3G/4G router
TL-MR3420 300Mbps draadloze N 3G/4G router € 54,00
Ubiquiti NanoHD Unifi compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-pack
Ubiquiti NanoHD Unifi compact 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-pack € 874,00
TP-Link Archer C20 AC750 draadloze dual-band router
TP-Link Archer C20 AC750 draadloze dual-band router € 64,00
Ubiquiti Unifi Wave 2 Dual band 802.11 AC AP 4X4 MIMO dual Gigabit
Ubiquiti Unifi Wave 2 Dual band 802.11 AC AP 4X4 MIMO dual Gigabit € 574,00
Tp Link Tlsg3452 T2600G52Ts Jetstream 48Port Gigabit Switch
Tp Link Tlsg3452 T2600G52Ts Jetstream 48Port Gigabit Switch € 649,00
Sc-St Multimode Door Koppeling Simplex
Sc-St Multimode Door Koppeling Simplex € 20,95
Verfijn