Cisco - Sfp (Mini-Gbic) Transceiver Module - Gige

€ 774,00
+ € 38,49 Verzending

Cisco - Sfp (Mini-Gbic) Transceiver Module - Gige

Van Cisco

Prijs: € 774,00
€ 774,00 + € 38,49 Verzending

Op voorraad

Verzonden binnen3 dagen

Beschrijving

CISCO - SFP (MINI-GBIC) TRANSCEIVER MODULE - GIGE FEATURES Device Type: SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC/PC single-mode Form Factor: Plug-in module Cabling Type: 1000 Base-LX, 1000 Base-LH Data Transfer Rate: 1 Gbps Optical Wave Length: 1310 nm Data Link Protocol: GigE Max Transfer Distance: 10 km Dimensions ( W x D x H ): 1.34 cm x 5.65 cm x 0.85 cm Weight: 75 g Designed For: Cisco 2, 24, 38XX, 39XX, 39XX ES24, 4451, 48, 8, 892; ASR 901, 901 10; Catalyst 29XX, 3560, 3650, 3750, 4500, 6900; Ethernet Services Plus Transport 20, 40; Industrial Ethernet 2000; Line Card E-Series; ME 3600, 3600X 24, 3800; Nexus 30XX, 7000, 7000 48; Supervisor Engine 7L, 8; UCS 2208, 62XX PACKAGE CONTENT 1 x Cisco - Sfp (Mini-Gbic) Transceiver Module - Gige

Levering & retouren

Specificatie

Merk Cisco
Categorie Repeaters en transceivers
Fruugo-ID 41485467-84536152
EAN 4344744422169
Retailer VRN 159337229